Margo sponsorem

MARGO angażuje się w życie społeczne wspierając ciekawe, lokalne inicjatywy.

lipiec 2017 r.
V Stalowa Dycha
Kolejna edycja największej imprezy biegowej w Stalowej Woli.

czerwiec 2017 r.
XVII Kapucyński Piknik Charytatywny

Środki zebrane podczas pikniku zostaną przeznaczone na dofinansowanie letniego wypoczynku dzieci i młodzieży oraz na dokończenie prac remontowych budynków przyklasztornych, by mogły służyć lokalnej społeczności.

październik 2016 r.
Sekcja bokserska Feniks

MARGO wspiera młodych sportowców z sekcji bokserskiej Feniks, działającej przy MOSiR w Stalowej Woli.

lipiec 2015 r.
III Stalowa Dycha
Impreza biegowa (na dystansie 10 km) organizowana przez Stalowowolski Klub Biegacza, mająca na celu promocję sportu i aktywności fizycznej.

czerwiec 2015 r.
VI Niżańskie Regaty na zbiorniku wodnym Podwolina

Inicjatywa Jacht Klubu Nisko skierowana do miłośników żeglarstwa i sympatyków muzyki szantowej.

czerwiec 2015 r.
III Powiatowy Konkurs “Krok w przyszłość” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
Celem Konkursu, organizowanego przez LO im. KEN w Stalowej Woli, było kształtowanie zachowań przedsiębiorczych wśród młodzieży (przygotowywanie biznesplanu, rozwijanie umiejętności prezentacji własnych pomysłów, świadome planowanie ścieżki rozwoju zawodowego).

maj 2015 r.
XV Kapucyński Piknik Charytatywny
Środki zebrane podczas tej rodzinnej imprezy zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego (nieodpłatnie wypożyczanego mieszkańcom Stalowej Woli i okolic), dofinansowanie akcji letniej dla dzieci oraz na kontynuację adaptacji pomieszczeń zabytkowego klasztoru.

wrzesień 2014 r.
XV Mistrzostwa Polski Ratowników Drogowych Polskiego Związku Motorowego

Celem Mistrzostw, organizowanych przez Automobilklub Stalowa Wola, było doskonalenie wiedzy i umiejętności ratowników drogowych w zakresie udzielania pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków drogowych.