O nas

MARGO Sp. z o.o. powstała w 1999 r. Została zarejestrowana w Rejonowym Sądzie Gospodarczym w Tarnobrzegu, a następnie w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie pod numerem KRS 0000111315. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 500 000,00 PLN.

 

W maju 2014 r. nastąpiło połączenie spółki MARGO Sp. z o.o. ze spółką EVRO Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. W efekcie powstała nowa struktura organizacyjna, a MARGO Sp. z o.o. rozpoczęła działalność na większą skalę.

 

 

 

 

margo - O nas
o nas o nas

Przedmiotem działalności firmy MARGO Sp. z o.o. jest handel rurami stalowymi i elementami złącznymi do rurociągów stalowych, produkcja króćców, nypli i muf gwintowanych oraz usługi w zakresie cięcia i gwintowania rur.

Posiadamy własne środki transportu oraz obiekty magazynowe z szerokim asortymentem oferowanych wyrobów, dzięki czemu realizacja zamówień naszych Klientów przebiega bardzo sprawnie.

Sprzedaż realizowana jest w trzech oddziałach: w Stalowej Woli (województwo podkarpackie, główna siedziba firmy), w Krakowie i we Wrocławiu.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment rur stalowych oraz armatury przemysłowej europejskich producentów. Naszym głównym dostawcą jest słowacka huta Železiarne Podbrezová.

Oferowane przez nas wyroby znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle energetycznym i ciepłowniczym, w przemyśle maszynowym, wydobywczym, górniczym, chemicznym i samochodowym.

Jesteśmy do dyspozycji Klientów z całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

o nas

Nasza oferta