NOWA SIEDZIBA MARGO W STALOWEJ WOLI

thumbnail

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, która mieści się w Stalowej Woli przy ulicy Przemysłowej 11. Dział Handlowy MARGO pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:30.

Miło nam poinformować, że budynek MARGO zajął III miejsce w VII edycji Konkursu Architektonicznego Powiatu Stalowowolskiego w kategorii obiekty modernizowane, przebudowywane.

Cieszymy się, że Kapituła Konkursu doceniła walory architektoniczne naszej nowej siedziby. Budynek MARGO to nie tylko nowoczesna fasada, ale przede wszystkim nowatorskie rozplanowanie przestrzeni wewnętrznej. Charakter użytkowy obiektu można w pełni ocenić mając w pamięci sytuację sprzed okresu modernizacji.

NOWA SIEDZIBA MARGO W STALOWEJ WOLI

Wskutek przebudowy rozkład pomieszczeń został dostosowany do specyfiki prowadzonej działalności. Obecny dział handlowy umożliwia komfortową obsługę Klientów detalicznych. Pokoje konferencyjne stwarzają wygodne warunki do rozmów z Kontrahentami. Przestrzeń magazynową zreorganizowano poprzez wprowadzenie systemu wysokiego składowania. Wystrój wnętrz biurowej części obiektu ciekawie nawiązuje do stalowej specyfiki naszych produktów. Otoczenie budynku zostało uporządkowane (parkingi, oznakowanie nawigacyjne dla Gości, elementy zieleni), a obiekt został ładnie oświetlony. Całość zgrabnie wpisuje się w krajobraz piękniejącej Stalowej Woli.

Projektant: Joanna Derlatka, Pracownia Projektowa Symetria
Wykonawca: Grzegorz Kaplita, Firma Budowlana MIX
Kierownik budowy: Jerzy Konopka, JK Projekt

NOWA SIEDZIBA MARGO W STALOWEJ WOLI NOWA SIEDZIBA MARGO W STALOWEJ WOLI NOWA SIEDZIBA MARGO W STALOWEJ WOLI NOWA SIEDZIBA MARGO W STALOWEJ WOLI NOWA SIEDZIBA MARGO W STALOWEJ WOLI NOWA SIEDZIBA MARGO W STALOWEJ WOLI
6 grudnia 2016