Dział Produkcji MARGO

Polecamy wyroby naszej firmy, w szczególności:

gwintowanie rur
  1. Króćce jednostronnie gwintowane wykonane z rur stalowych bez szwu, ze szwem i nierdzewnych w rozmiarach od ¼” do 4”, długość od 25 do 6000 mm.
  2. Nyple dwustronnie gwintowane wykonane z rur stalowych bez szwu, ze szwem, ocynkowanych  i nierdzewnych w rozmiarach od ¼” do 4”, długość od 40 do 6000 mm.
  3. Mufy do wspawania wykonane z rur stalowych bez szwu,  i nierdzewnych w rozmiarach od 1/2” do 4”, długość od 15 do 125 mm.
maszyna_cnc

Produkujemy wyroby zgodnie z wytycznymi Europejskich Norm dbając o najwyższą jakość poprzez ciągłe szkolenie pracowników i kontrolę jakości na stanowiskach produkcyjnych.

W 2005 roku w firmie wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001.

Staramy się dopasować do potrzeb i oczekiwań klientów dlatego też oprócz standardowej produkcji oferujemy możliwość wykonania wyrobów na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej lub dostarczonego wzoru.

Do produkcji używamy wyłącznie najlepszych materiałów wyprodukowanych przez europejskich producentów jak : Arcelor Mittal, Zeleziarne Podbrezowa, Alchemia, Huta Łabędy , Arvedi .

W trosce o jakość wyrobów sukcesywnie modernizujemy park maszynowy wykonując większość produkcji na obrabiarkach CNC firmy Yamazaki Mazak będącej synonimem jakości.

Dzięki temu nasze wyroby charakteryzują się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi , są trwałe  i dobrze sprawują się w trudnych warunkach,  co przekłada się na długą żywotność i bezawaryjność instalacji.

Profesjonalny zespół pracowników służy pomocą przy opracowaniu i realizacji nowych wyrobów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przesyłania zapytań.

Kontakt: Eugeniusz Kasprzyk, Dyrektor ds. Produkcji, tel. 509 898 850, eugeniusz.kasprzyk@margo-sp.com.pl