Szlachetna Paczka w MARGO

thumbnail

Zakończyła się kolejna edycja Szlachetnej Paczki. Cieszymy się, że w tym roku także i my mogliśmy pomóc. Wspólnymi siłami przygotowaliśmy paczkę dla Rodziny z powiatu stalowowolskiego. Zaangażowali się Pracownicy trzech oddziałów MARGO, dzięki czemu udało nam się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby wskazane przez Rodzinę.

Szlachetna Paczka to mądra i świetnie zorganizowana Akcja, w której konkretni ludzie niosą dokładnie określoną pomoc konkretnym potrzebującym. Wolontariusze trafiają do osób, które znalazły się w życiowej biedzie w sposób niezawiniony – do chorych, niepełnosprawnych, słabszych i takich, którym los odebrał możliwość samodzielnego radzenia sobie z trudnościami.

Szlachetna Paczka to nie tylko realna pomoc materialna, pozwalająca godnie przeżyć Święta. To przede wszystkim promyk nadziei, który obdarowanym daje impuls do działania, walki o siebie i swoich bliskich.

Akcja ma też wiele plusów po stronie darczyńcy:
• wspólny cel który integruje,
• świadomość, że razem możemy zrobić coś dobrego
• i cały wachlarz pozytywnych emocji, jakie im towarzyszą.

Polecamy udział w tej Akcji wszystkim, którzy tęsknią za poczuciem, że „ludzi dobrej woli jest więcej”. Za rok kolejna szansa.

9 grudnia 2019